508-366-956

Menu
 • Slajd # 1

  Budownictwo energooszczędne

  W technologii YTONG

 • Slajd # 2

  Sprawna realizacja

  Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów.

 • Slide # 3

  20-letnie doświadczenie

  Fachowy sprzęt i profesjonalne wykonanie.


Firma Usługi Budowlane Marcin Pawłowski rozpoczęła swoją działalność w 2000r.
Zaczynaliśmy od prac wykończeniowych , po roku postawiliśmy pierwszy dom pod klucz.

Od 2004r. firma posiada certyfikat budowania w systemie YTONG. Zakres prac budowlanych, wykonywanych przez Nas, rozpoczyna się u fundamentów a kończy na dachu.

Czy chcesz zbudować dom od podstaw, wyremontować stary, zniszczony dom, czy zaadaptować pomieszczenia na coś wyjątkowego, to My Ci w tym pomożemy. Doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, doskonała znajomość na rynku budowlanym, współpraca z wieloma wyspecjalizowanymi firmami sprawiła, iż nasza firma jest solidnym partnerem, gwarantującym dobre i terminowe wykonanie wszelkich inwestycji budowlanych.

Co wyróżnia nas na rynku?

Fachowy, profesjonalny sprzęt

Posiadamy szeroki zakres własnego sprzętu budowlanego niezbędnego do realizacji zarówno małych jak i dużych inwestycji budowlanych.  W profesjonalny sposób obsługujemy klientów i pomagamy im rozwiązywać problemy związane z wyborem i zakupem materiałów budowlanych stale współpracujemy ze wszystkimi branżami.

Przywiązujemy uwagę do ekologii i oszczędności

W związku z dużym zainteresowaniem budownictwem energooszczędnym przykładamy dużo uwagi na izolacje (hydro izolacje i termoizolacje)w naszych budynkach W systemie ściany jednowarstwowej Ytong  wykonaliśmy już kilkadziesiąt inwestycji w kraju i za granicą. Zakresem swojej działalności firma obejmuje Kołobrzeg oraz całą Polskę, współpracuje także z podmiotami z zagranicy.

Ekonomiczna, atrakcyjna cena

Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość realizowanych usług. Jeżeli szukają Państwo solidnego wykonawcy potrafiącego dostosować się do wszystkich Państwa wymagań.

Postaw na nas!

Dewizą naszej firmy jest zadowolenie klienta i wysoka jakość robót. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość realizowanych usług. Jeżeli szukają Państwo solidnego wykonawcy potrafiącego dostosować się do wszystkich Państwa wymagań.


W naszej ofercie znajduą Państwo również : tynki tradycyjne i gipsowe , instalacje wod-kan, instalacje elektryczne, instalacje centralnego odkurzacza, glazura / terakota, termo i hydroizolacje, sufity podwieszane.

Dane kontaktowe

  78-100 Kołobrzeg,
ul. Kupiecka 16/4
508-366-956

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Napisz wiadomość

1000 znaków pozostało